ХТО МЫ?

ВИКОНАВЧІ МЕНЕДЖЕРИ ТА ПРОВІДНІ ФАХІВЦІ

фото
Ярослав Фалат
Генеральний директор

Ярослав Фалат є визнаним і шановним експертом в будівельній галузі. Маючи більш ніж 35-річний практичний досвід у будівельному бізнесі України, Ярослав Фалат побудував свою кар'єру на тому, щоб виконувати проекти в стислі терміни і якістю у відповідності з високими міжнародними стандартами. Його лідерські навички закріпили домінуючі позиції створених ним підприємств. "Бог створив Землю за 6 днів, ми б закінчили цей проект за 3 дні, і з кращою якістю ...." Я.Фалат

черниш
ЛЕОНІД ЧЕРНИШ
ДИРЕКТОР З БУДІВНИЦТВА

Леонід Черниш був залучений в будівельний бізнес з 2000 року. Його глибокий досвід у створенні різних типів проектів і його інноваційне мислення робить його провідною силою в нашій компанії. Організовує технічний нагляд за строками будівництва, відповідністю будівельно-монтажних робіт затвердженій проектно-кошторисній документації, робочим кресленням, будівельним нормам та правилам, вимогам охорони праці, виробничої санітарії, протипожежного захисту й охорони навколишнього середовища.

фото1
ВАЛЕРІЙ ПОПОВ
ФИНАНСОВИЙ ДИРЕКТОР

Голова фінансової служби підприємства. Від дій фінансового директора багато в чому залежить положення компанії на ринку. Знає все про грошові потоки в організації і вміє розподілити їх з максимальною користю. Він приймає рішення, що визначають фінансову політику компанії.

Тамилин Юрий2
ЮРІЙ ТАМІЛІН
ІНЖЕНЕР ПГБ

На Юрія лягає велика відповідальність за якість виконуваних робіт. Великий перелік обов'язків вимагає від нього організованості, стійкості до стресу, а також гарну пам'ять. Юрій ніколи не проґавить з виду важливі деталі.

ГАЛЯС
ВОЛОДИМИР ГАЛЯС
ПРОВІДНИЙ ФАХІВЕЦЬ З ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ

Володимир є провідним фахівцем з єнергозберігаючих технологій. Він є відповідальним за виконання Директив ЄС щодо енергоефективності будівель. Його робота сприяє покращенню енергетичних показників будівель та дозволяє знизити експлуатаційні енергозатрати будівель.

иконка1
ОЛЕГ СНЕГОВСЬКИЙ
ПРОВІДНИЙ ІНЖЕНЕР З ІНЖЕНЕРНИХ МЕРЕЖ

Робота Олега є важливим внеском в загальну справу, так як не можливо уявити людину без кровеносних сосудів, так і сучасну будівлю не можливо уявити без нескінченної кількость інженерних мереж. З нашими спеціалистами будівля стане живою істотою....