НАШІ ПРОЕКТИ

95968647

Це, мабуть, найрізноманітніша категорія будівництва, в якій потрібно працювати. Але ми маємо досвід будівництва як невеликих торгових центрів, так і високих будівель.

андреевская церковьs

Робота над соціально важливою спорудою, наприклад парком, передбачає додаткову експертизу ландшафтного будівництва, також важливо врахувати всі нормативні вимоги до таких об’єктів.

yaroslavbud_dom04

Будівництво – складний і трудомісткий процес. Незалежно від типу або розміру споруди вона повинна побут надійної і відповідати всім вимогам Замовника. А значить, довірити її будівництво можна тільки професіоналам.

артшкола

Навчальні заклади можуть бути набагато творчішими, ніж ваша звичайна школа чи коледж! Довірте нам його побудувати, і це вас зачарує!

windows for AC 2

Якщо вам треба швидко збудувати магазин, дітячий садок, школу, офіс, медичний пункт або повноцінну військову базу – мобільне будівництво з блок-контейнерів, це Ваш вибір!

киевский институт сердца-1280x768

Ми можемо побудувати будь-який тип закладу охорони здоров’я. Від невеликої приватної медичної клініки до повноцінної лікарні!

Кирпичный завод2

Побудувати виробничий цех або завод може бути набагато складніше, ніж будівництво котеджного будинку. Довірте нам таке  завдання!

transportnaya-logistika3

Побудувати логістичний склад – це не подвиг, подумайте про його створення для Amazon чи Google!

ЯКЩО ВИ МОЖЕТЕ УЯВИТИ ПОТРІБНИЙ ВАМ ПРОЄКТ, ТО МИ СВОЇМ РЕЗУЛЬТАТОМ ПЕРЕВЕРШИМО ВАШУ УЯВУ...